Beşiktaş Veteriner

Beşiktaş semtinde veteriner kliniği arayan kişilerin bir numaralı tercihi olan "Gültepe Veteriner Kliniği" olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.Tamamen uzman hekimleri bünyemizde barındırıyoruz.Taleplerinizi karşılamak için 11 dakika uzağınızdayız.

Klinik Adı : Gültepe Veteriner Kliniği

İletişim Numarası : 02122701390

Adres : Ortabayır mahallesi sarıgöl cad. şair çelebi sok. No:44 KAĞITHANE/İSTANBUL

Beşiktaş 7/24 Açık Veteriner Kliniği

Gerek beşiktaş gerekse diğer semtlerden gelen tüm dostlarımıza günün 24 saati hizmet vermekteyiz.Beşiktaşta sağlık ihtiyaçlarınıza 24 saat karşılık vermekteyiz.Cumartesi ve pazar günleri dahil verdiğimiz hizmet ile minik dostlarımızın zor zamanlarında her zaman yanındayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisin ?

Profesyonel kadromuz ile her zaman minik dostlarımızın sağlığını düşünüyoruz.Minik dostlarımıza en iyi şekilde hizmet vermek için uluslararası standartlarda teknoloji kullanıyoruz.Kullandığımız bu teknoloji dostlarımıza zarar vermemekte ve onların sağlığına kavuşmasında oldukça önemli rol üstlenmektedir.

İletişim numaramız üzerinden bizi arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.Beşiktaş Veteriner Kliniği arayan dostlarımıza teknolojik çözümler üretiyoruz.Dikilitaş,balmumcu,bebek,etiler,ulus,levent ve diğer tüm beşiktaş mahallelerinden çok kısa sürede kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Önemli Uyarı : Evcil hayvanlarınızın cinsi ne olursa olsun erken teşhis yapabilmek için düzenli olarak tıbbi destek almalısınız.Ölümle sonuçlanan hastalıkların büyük bir kısmı , hastalığın son noktasına gelmiş ve tedaviye başlanmamış hayvanlardan oluşmaktadır.Hastalıkların %80'i erken müdahale edilirse çözüme kavuşturulabilmektedir.Hangi şehirde olursanız olun düzenli olarak hayvanlarınızın rutin kontrollerini yaptırın.