Evcil hayvanlar ailemizin bir parçasıdır ve onların sağlığı ve mutluluğu bizim için son derece önemlidir. Maslak'ta veteriner kliniği arayanlara sunduğumuz hizmetler ile kedi,köpek,kuş ve egzotik dostlarımıza sağlıklı yaşamlar sunuyoruz.

Hakkımızda:Gültepe Veteriner Kliniği, 2014 yılında Abdurrahim Acar tarafından kurulmuştur. Klinik, teknolojinin gelişmesi ile birlikte ileri ekipmanlar ve laboratuvarlarla donatılmıştır. Şu anda 6'dan fazla uzman ekibe sahip olan kliniğimiz çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca, Maslak, Ayazağa, Levent ve Sarıyer gibi tüm semtlerden gelen minik dostlarımıza 24 saat hizmet vermekteyiz.

Ulaşım:Maslak'ta veteriner ihtiyacınız var ise kliniğimize oldukça yakınsınız.Acil ihtiyaç durumları için kliniğimiz 24 saat sizlere hizmet vermektedir.Kliniğimize 6 dakikada ulaşabilirsiniz.Hemen arayıp randevu alma zamanı!

Gültepe veteriner kliniği Maslak veteriner hizmetleri olarak, evcil hayvanınızın sağlığına öncelik veriyoruz. Bu nedenle, evcil hayvanınızın her türlü sağlık sorununu en kısa sürede teşhis etmek ve tedavi etmek için gerekli olan tüm tıbbi araç ve gereçlere sahibiz. Ayrıca, veteriner kliniklerimizde evcil hayvanınızın düzenli kontrollerini yaparak, olası sağlık sorunlarını önceden tespit etmek ve önlemek için çaba gösteriyoruz.

Randevu İçin Telefon Görüşmesi Başlat (02122701390)

Google Maps Adresimiz

Veteriner Kliniği Olarak Neler Yapıyoruz?

  • Rutin sağlık kontrolleri: Evcil hayvanların düzenli sağlık kontrollerini yaparız. Bu kontroller, hayvanların genel sağlık durumunu izlemek ve olası sağlık sorunlarını önceden teşhis etmek için yapılır.
  • Aşılar: Evcil hayvanların gerekli aşılarını yaparak onları enfeksiyonlara karşı koruruz. Aşılar, hayvanların sağlığı ve refahı için son derece önemlidir.Kedi aşılarını incele - Köpek aşılarını incele
  • Acil tedavi: Evcil hayvanların acil durumlarına anında müdahale ederiz. Acil tedavi, hayvanların sağlığı ve hayatta kalması için kritik önem taşır.
  • Diagnostik testler: Evcil hayvanların sağlık sorunlarının teşhisinde kullanılan çeşitli diagnostik testler yaparız. Bu testler, röntgen, ultrason, kan testleri, idrar testleri ve diğerleri gibi çeşitli yöntemleri içerebilir.
  • Diş bakımı: Evcil hayvanların diş sağlığına özen gösteririz. Diş temizliği, diş çekimi ve diğer diş bakımı hizmetleri, kliniğimizin sağladığı hizmetler arasındadır.Detaylı bilgi
  • Rehabilitasyon hizmetleri: Rehabilitasyon hizmetleri, hayvanların fiziksel ve zihinsel sağlıklarının iyileştirilmesi için yapılan çeşitli tedavileri içerebilir.

Acil Maslak Veteriner İhtiyacı

Maslak 1453, maslak mahallesi ,ayazağa bölgelerinden acil veteriner ihtiyaçlarınız olabilir.Hergün her saat (24 saat) hizmet veren veteriner kliniğimiz, minik dostlarımızı sağlığına kavuşturmak nöbette!

Maslak nöbetçi veteriner ve maslak acil veteriner arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.