sarıyer veteriner

Veteriner kliniğimize sarıyer,zekeriyaköy,bahçeköy gibi ilçelerden gelen birçok minik dostumuz kliniğimizin tüm imkanlarından yararlandı.Sarıyer veteriner ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahip olan kliniğimiz ile birlikte 2014 yılından günümüze hizmet vermekteyiz.

Gültepe Veteriner Kliniği Olarak Neler Yapıyoruz ?

Abdurrahim Acar ve ekibinin 2014 yılından günümüze uzanan yolculuğunda çok fazla kedi,köpek,papağan,egzotik hayvanlar ve diğer tüm tür hayvanlar tedavi için kliniğe uğramıştır.Hizmet verdiğimiz ilk günden günümüze kadar hep aynı sevgi ve motivasyonla minik dostlarımıza ev sahipliği yaptık.

Sarıyer bölgesinden kliniğimize gelen minik dostlarımızı tedavi etmek , onların sorunlarına çözüm bulabilmek bizim için en büyük bağ olmuştur.En büyük bağ sevgidir diyoruz ve onları en az sizler kadar seviyoruz.

Verdiğimiz hizmetler :

  • Muayene 
  • Acil ihtiyaçlarda 7/24 hizmet
  • Doğum ve Jinekolok
  • Laboratuvar Hizmeti
  • Bilgisayarlı Röntgen
  • Pet Kuaför Hizmeti
  • Kısırlaştırma

Sarıyer Nöbetçi Veteriner Kliniği

Sarıyer veya zekeriyeköy'de veteriner ihtiyacınız var ve güvenilir klinik arayan biriyseniz doğru adrestesiniz.Google Maps yorumlarımız ve uzman ekibimiz aklınızdaki soruları gidermeye yetecektir.Yeterli bilgiye ulaşamadığınızı düşünüyorsanız 02122701390 numarası üzerinden veya info@gultepeveteriner.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.Acil ihtiyaçları düşünerek kliniğimiz 7/24 açık şekilde hizmet vermektedir.Sarıyer'den gelecek minik dostlarımız için kullandığınız harita uygulamasına (google maps veya yandex harita) Gültepe Veteriner Kliniği yazarak kliniğimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Klinik ekibimizi incelemek için menü kısmından ekibimiz kısmına tıklamanız yeterlidir.Alanında uzman ve tecrübe sahibi ekibimiz sizler için günün her saati nöbetçidir.